Zapraszamy na zebranie wiejskie!
1 marca 2008
Dyżur pracowników Urzędu Skarbowego
16 marca 2008

Nasza szkoła została finalistą ogólnopolskiego konkursu „Czysty Las”.

14 lutego 2008 roku w szkole miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomu i nagrody za udział w finale ogólnopolskiego konkursu „Czysty Las”. Konkurs ten jest wspólnym przedsięwzięcie Towarzystwa Przyjaciół Lasu oraz Dyrekcji Lasów Państwowych i obejmuje edukację leśną. Nasza szkoła wzięła udział w III edycji tego konkursu. Za działania w ramach tego konkursu ochoczo włączyli się głównie uczniowie klas IV-VI, a było to sprzątanie lasu, organizowanie i udział w konkursach plastycznych oraz literackich, aktywny zajęcia w terenie. Bardzo pomocni okazali się leśnicy z Nadleśnictwa Rudy Raciborskie. Zwieńczeniem wszystkich działań był projekt „Moi przyjaciele z lasu”. Całość konkursu nadzorowała nauczycielka biologii, Marta Otręba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 20 =